ARTI365 DANIŞMANLIK  olarak çözüm ve müşteri odaklı çalışma disipliniyle kurduğu yazılım altyapılarına bilişim teknolojilerini kullanarak yenilikçi, sürdürülebilir ve geliştirilebilir projeler üretmeye devam ediyoruz.

 

Berat Süphandağ

BERAT SÜPHANDAĞ

YÖNETİM KURULU BAŞKANI

Ortadoğu Teknik Üniversitesi Mühendislik Fakültesinde İnşaat Mühendisliği Bölümünde lisans eğitimini tamamladıktan sonra İstanbul Teknik Üniversitesi Fen Bilimleri Enstitüsünde Yüksek Lisans Eğitimini tamamlamıştır. Ülkenin önde gelen projelerinde mühendislik ve yöneticilik pozisyonlarında görev almasının ardından 2016 yılından beri BS Yapı ve Artı365 Danışmanlık Firmalarında Yönetim Kurulu Başkanlığı görevini yürütmektedir. İleri derecede İngilizce bilmektedir

tugce-sahinbeyoglu

TUĞÇE ŞAHİNBEYOĞLU

KURUCU ORTAK

Sankt Georg Avusturya Lisesi’nin ardından Viyana Teknik Üniversitesi’nde Elektronik Mühendisliği eğitimi görmüştür. Sonrasında Viyana Teknoloji Yüksekokulu’nda Elektronik ve Ekonomi Mühendisliği eğitimini tamamlamıştır. Çeşitli kurumlarda mühendis kimliği ile enerji ve iş geliştirme alanlarında faaliyet göstermiştir. İleri derecede Almanca ve İngilizce bilmektedir.

2017 yılında sektörde fark yaratan Artı365 Danışmanlık Hizmetleri’nin kuruluşunda yer alarak, kurucu ortak olarak görevini sürdürmektedir.