basil hizmet veriyoruz

Nasıl Hizmet Veriyoruz?

Öncelikle aylık bordronuzu inceleyerek aynı gün içerisinde, o ay için teşvikten elde edeceğiniz toplam indirim ve cari ayda hangi personellerin bu teşvikten yararlanabileceğini raporluyoruz. Firmamız, özel olarak geliştirilmiş yazılımı sayesinde en ufak bir hataya yer vermeden her bir personel için bildirge öncesi hesaplamaları eksiksiz olarak yapmakta ve detaylı raporu hizmetinize sunmaktadır. Bildirge öncesi rapor örneğini, “Rapor Örnekleri” sekmesinden inceleyebilirsiniz. Bu aşamadan sonra tek yapılması gereken, aylık bordronuzu e-Bildirge sistemine eklemek ve size sunduğumuz personelleri ilgili sayılı kanuna tabi göstermek.

SEKTÖRÜN EN İYİSİ

Sektörde en kapsamlı raporları üretiyor, en verimli hesaplamaları yapıyor, karınızı maksimize ediyor ve hatamızdan kaynaklanan cezaları üstleniyoruz. Yalnızca size sağladığımız katma değeri faturalandırıyoruz, 5510 sayılı kanundan 7103 sayılı kanun ile birlikte yararlanılmamasına rağmen, eğer birlikte çalışmasaydık 5510 sayılı kanundan alacağınız indirimi hesaplayıp, faturamızdan düşüyoruz.

ARTI365 DANIŞMANLIK

Her personelin hangi teşvikten yararlanabilir olduğunu tespit eder ve hesaplama yapar. Size en uygun teşvikleri rapor olarak sunar. Sizi ekstra külfetten kuruşu kuruşuna kurtarır.