ARTI365 DANIŞMANLIK HAKKINDA

İşsizlikle mücadele ve kayıt dışı işçi çalıştırmayı önlemek adına işverenlere hak tanınan istihdam teşvikleri, şirketlerin personel maliyetlerini kısarak ciddi getiriler sağlamaktadır. İstihdam teşviklerinin yüksek getirisine karşın işverenler, takip ve hesaplama zorluğu ve daha önemlisi, hatalı bir işlem yapılması durumunda işverene kesilen idari para cezaları sebebiyle bu teşvik haklarından mahrum kalmaktalar. İşe yeni giren ve çıkan personeller, personelin çalıştığı gün sayısı, prim tutarı, yaşı, cinsiyeti, emeklilik durumu, firma çalışan sayısı ortalaması gibi birçok dinamik faktör teşvik hesaplamalarında etkili olduğu için profesyonel bir el tarafından yapılmayan bu işlemler sıklıkla hatalı yapılmakta ve bunun sonucunda cezalarla karşı karşıya kalınmaktadır.

Artı365, uzun yıllardır iş ve sosyal güvenlik hukuku alanında faaliyette bulunan paydaşlarının sosyal güvenlik alanında edinmiş olduğu tecrübeleri doğrultusunda firmaların istihdam teşviklerinden hatasız ve en verimli şekilde faydalanmalarını sağlamak amacıyla kurulmuştur.

Artı365 her senaryoya uygun algoritmalarla donatılmış güçlü yazılım altyapısı sayesinde hizmet vermekte olduğu yüzlerce firmaya toplamda;

– Cari dönemde her ay 4.250.000 TL kazandırmakta.

– Geçmiş yıllara dönük 184.382.000 TL alacağını da SGK’dan tahsil etmiş bulunmakta.

BİZİMLE HER ZAMAN ARTINIZ OLSUN

Artı365 olarak sürdürülebilir bir başarının ancak yüksek müşteri memnuniyeti ile sağlanabileceğine inanmaktayız. Müşterilerimiz için ilk tercih olmayı sağlamak üzere çalışmakta ve bu prensiple her geçen gün başarı grafiğimizi yukarılara taşımaktayız.

 

 

 

 

danismanlik

MİSYONUMUZ

Müşterilerimize ele aldığımız her konuda yenilikçi, güvenilir ürün ve çözümler sunup, taleplerine ölçülebilir değerler katarak hizmet vermek.

VİZYONUMUZ

Sürekli gelişen ekonomi dünyasına değer katan, sunduğu çözümler ile müşterilerinin en doğru kararı almasına yardımcı olan, rekabet gücü ile tercih edilen ve bugüne kadar olduğu gibi bundan sonra da adından bahsedilen ve güven veren bir firma olmak.